Lusi

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
4 roky 11 mesiacov
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
SUPERMAMINKA LUSI už svoj obrovský diel pomoci cicuškovskej ríši odovzdala. Prosí len o kúsoček miesta v bezpečí ... u dobrého človeka, čo ju bude ľúbiť a ocení jej pokojnú a milú povahu.

Do Mačacieho raja k Deniske Vanyovej bola prijatá z ulice vo vysokom štádiu gravidity a s BROKMI v kožúšku - výslužkou od ľudského odpadu... :,( :,( :,(

V bezpečí útulku porodila tri krásne mačiatka a prijala k nim navyše 5 (!!!) osirelých mačiatok z Galantského Samsungu. Tak sa teraz krásne stará o chlpatú kôpku 8 malinkých zlatíčok. Ešte k tomu sa sama vybrala do vedľajšieho vtedy otvoreného boxu k plačúcim mačiatkam, ktorých maminka mliečko nemá, aby ich poolizovala a nakojila ich. Deniska ju za jej výkon a dobrotu volá cicuška Nobelovka.

Je to tigrinka s úpenlivým krásnym pohľadom. Často len sedí ticho ako hruštička pri mriežke svojho boxu a pozerá tým svojím pokojným pohľadom. Je prítulná, maznavá.

Keď odchová babulky, bude sterilizovaná a budú odstránené aj broky.

Hľadáme pre ňu domov v bezpečí vo vnútri prípadne so zabezpečeným výbehom do záhradky či na terasu.

Kožúšok má síce obyčajný tigrovaný, ale srdiečko neobyčajne dobručké a vďačné – nájde sa niekto, kto v jej očkách zbadá mačacieho miláčika pre seba a dá jej ten najlepší domov?
Povaha: 
pokojná, prítulná, vďačná