RENY

Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
3 roky 3 týždne
Vek: 
mačiatko
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
STRIEBORNÝ CHUMÁČIK ... Reny ... HĽADÁ DOMOV S VEĽKÝM D!!!!
:,) :,) :,)

Kocúrik (asi 8 týždňov) si už svoje vytrpel, dlhšie žil samučký v opustenom dvore v Nových Zámkoch. Maminka naňho vrčala, odháňala ho...
Do dvora sme sa dostať nevedeli, ale nakoniec sa nám ho podarilo odchytiť cez tyčový plot z ulice. Vychudnutý malinký samotárik sa dostal do úžasnej dočasnej opatery k Soničke Šédovej. Postupne na ňom našla 8 kliešťov, kocúrik trpel dlho hnačkami. Soňa ho ale vypiplala, návštevy veteriny boli pomaly na dennom poriadku ... urobila pre maličkého všetko, čo sa dalo a dnes je z neho nádherný pažroško.

Reny je aktívny kocúrik, „strašne zlatý divoch“, ako hovorí Soňa... Je odčervený, budúci týždeň bude aj zaočkovaný. Miluje hranie. Ak nemá dosť podnetov, nepohrdne ani vyhliadkou z vrchu Vašej hlavy....vyšplhá po chrbte rýchlo ako miniopička. Ideálne si preňho predstavujeme domácnosť s inou mačičkou – podobne aktívnym mačiatkom ako je on, aby si mal s kým merať sily. Je ale možné, že by nepohrdol ani životom jedináčika.

Ak Vás chytil Reny – DIVOCH S LUXUSNÝM KOŽÚŠKOM za srdce, darujte mu, prosím, bezpečný láskavý domov. Zachránite okrem neho ďalšie cicušky, ktorým uvoľní miesto a budeme im vedieť pomôcť.
kontakt: 0911/998 789 (Soňa)
prípadne macickynz@gmail.com
Povaha: 
aktívny, zlatý, divoch, pažroško, prítulný