EMMA

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
3 roky 3 týždne
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
sivá, modrá
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
„Niet väčšieho daru ako láska mačky“ - Charles Dickens
Viac foto na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/emma

Narodená približne v roku 2016, odčervená, kastrovaná, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, s hygienickými návykmi, postrelená vzduchovou pištoľou

Emku sme prevzali koncom augusta 2017 spolu s jej dvomi mačiatkami (Bony a Clyde), ktoré už šťastlivo našli domov. Emka sa o ne vzorne postarala a nemala to práve ľahké. Tam, kde bývala nebolo veľa jedla a deliť sa musela aj s inými mačičkami. Horšie však bolo, že mačičky boli vystavené aj inému nebezpečenstvu. Pri kontrolnom rontgene sme zistili, že táto krásna mamička mačiatok bola postrelená. Zranenie je už zahojené a len zázrakom nespôsobilo žiadne následky.

 
Povaha: 
Emmuška je nádherná strieborná mačička menšieho vzrastu. Je to zlatíčko, ktoré ľuďom dôveruje, aj keď jej na to dali pramálo dôvodov. Rada sa nechá vyhladkať a teší sa, že je v teple. Hľadáme pre ňu ten najlepší domov, kde zabudne na všetko zlé, čo prežila a vynahradia jej to láskou a rozmaznávaním. Zaslúži si to.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak jej viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744, mackinmajer@gmail.com

Príbeh „Baníčat“

Dňa 28.8.2017 sme prevzali 10 mačičiek a mačiatok v núdzi zo Štiavnických baní. Majú svoj smutný príbeh, ktorý sa pre nás začal smrťou ich majiteľa. Vždy je to zlé, keď sa niečo také stane a niekedy je to zlé nedobré. Ani v tomto prípade to žiaľ neboli pozostalí, ktorí by sa o zvieratá postarali. Pomohla im suseda, pani Ivka, ktorá ich chodila kŕmiť. Psíkov, dve mačičky s mačiatkami a kocúrika. Ukrojila pre nich zo svojho malého dôchodku. Ako inak, ten čo má sám málo, neváha a podelí sa. Potom sa dozvedela, že dom sa predáva a pozostalí si vôbec neželajú, aby ďalej kŕmila zvieratá…