Blška

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
2 roky 2 týždne
Vek: 
mačiatko
Farba: 
korytnačia
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie

Blškin vek je približne 14 týždňov, je odčervená, testovaná na FELv a FIV s negatívnym výsledkom, čoskoro ju čaká očkovanie.

Blška sa objavila nečakane s veľkým mňaukotom v chatárskej oblasti na Môťovskej priehrade. Nakoľko bola veľmi maličká a chudá a teploty v noci sa približujú k nule, nebolo možné ju nechať tam „nech si poradí“ ale pekne poputovala do dočasnej opatery, kde čaká na ponuky na domov.

Blška je neuveriteľne kľudné, nenáročné, milé mača s výnimočným vzhľadom. U tejto mačičky nie je šanca, aby ste si ju splietli s nejakou inou, či s mačkou od suseda. Jej kožúšok je srandovne sfarbený a hebučký. Vie sa pekne pohrať sama, nič neničí, netrhá, nepotrebuje sa vybehať a veľmi rada a dlho spinká. Dokonale od prvého dňa používa mačacie wc, nechá sa pekne ošetriť aj u veterinára, dokonca pri odoberaní krvi ani raz nepípla. Mačací kamoši jej nevadia ale ich spoločnosť nevyhľadáva ani nepotrebuje. So psíkom sme ju zatiaľ neskamarátili takže nevieme ako bude reagovať.

Ak máte záujem si blšku adoptovať alebo sa prísť na ňu pozrieť, nachádza sa vo Zvolene. Na fotke vyzerá väčšia ale fotka skresľuje a je maličká. Podmienkou adopcie je kastrácia vo vhodnom veku, nakoľko mačičiek je na ulici viac než dosť!

Kontakt, či viac info a fotiek tu: majka.murkova@gmail.com, 0907 350 950
Povaha: 
Kľudná, nenáročná, milá, čistotná