PALEOLIT

Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
1 rok 11 mesiacov
Vek: 
mačiatko
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
"Počul som, že to bude ťažké s mačkou a drezúrou. Vôbec to nie je ťažké. Moja ma vytrénovala za dva dni." - Bill Fashion
Narodený približne 1.8.2017, odčervený, s hygienickými návykmi, mamička testovaná na FeLV a FIV, očkovaný, čipovaný, kastrovaný
Viac foto na našom webe: http://www.mackinmajer.sk/detail/paleolit

Príbeh mačiatok z Pustého hradu:

Kde bolo, tam bolo… bolo raz jedno archeologické nálezisko na kopci uprostred ničoho v lese, kde sa zázračne objavili štyri rozprávkové mačiatka aj s maminkou. Množstvo ľudí spojilo sily, aby sa spočiatku plaché mačiatka dostali do bezpečia. Pomáhal celý archeologický tím, pomáhali ľudia, ktorí im tam nosili jesť, dievčatá – školáčky aj kolegynka Zuzka, ktorá urobila v behu na Pustý hrad svoj osobný rekord… Mačiatka to mali napriek tomu, že sa dostali do bezpečia ťažké a prežili nám len Paleolit a Neolit (adopcia v novembri 2017).

Príbeh z hradu by mohol byť možno aj rozprávkový. Nám bude stačiť, keď bude mať rozprávkový koniec, zazvoní telefón a na druhej strane bude nový domov.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar.
Povaha: 
Paľo, ako drobca familiárne voláme, bol odjakživa spomedzi mačiatok najväčší. Je to krásny bielomodrý kocúrik a kožuchom sa podal na mamu. Otec neznámy, takže píšeme len to, čo vlastne aj sami vidíte. Je krásny, mojkavý a rastie z neho veľký fešák. 

Je zvyknutý aj na iné mačičky a kocúrikov. Ideálne umiestnenie je k ďalšej  pokojnej mačičke, prípadne aj  ako jediný miláčik.