PERY

Adoptované
Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
3 roky 11 mesiacov
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
áno
PERY
kocúr
nar. cca február 2015
láska na celý život :)

Tento roztomilý kocúrik sa našiel na pokraji síl v Spišských Vlachoch. Niekoľko týždňov pobudol na klinike, kde bojoval o svoj život a nakoniec to zvládol. Veľmi pomaly sa dostával z najhoršieho, ale teraz je už v poriadku, pripravený na svoj milujúci domov. Vieme, že je ťažké na Slovensku adoptovať akúkoľvek mačičku, takže vieme že čakať, že niekto bude chcieť "bežného" pouličného kocúrika, ktorému k tomu ešte aj "uteká" jazyk, je až nereálne. Napriek tomu nám neostáva nič iné ako dúfať, dúfať v niekoho, kto sa zľutuje a daruje mu to čo nikdy vo svojom živote nepoznal. Milujúci domov. Perymu sa museli vytrhať zúbky. Papá len mäkkú potravu. Inak je to bezproblémový, aktívny kocúrik. 

Vhodný je hlavne do domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Je testovaný (FIV, FeLV, FIP).

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás PERY zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

FOTO: Tatiana Kurtá - foto
Povaha: 
K cudzím ľuďom je zo začiatku opatrný, musíte si prvé dni získať jeho dôveru, predsa len si nikdy nezažil od ľudí nič pekné. Po čase sa však teší z maznania, bude sa o vás obtierať a užívať si vašu lásku a za to vám dá on svoju.
Je zvyknutý aj na iné mačičky, so psíkov má strach, ale zvyká si aj na nich.