OKATÁ MOLLY

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
1 rok 1 mesiac
Vek: 
mačiatko
Farba: 
viacfarebná
Plemeno: 
iná ušlachtilá
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
áno

Nádherná kombinácia bengálky a vanilkového pudingu, s veselou dušou a odvážnym srdcom.Okatá Molly – prijatá do starostlivosti OZ 27.5.2018 – Podzámčok

Dátum narodenia: 1.5.2018

Okatá Molly je odčervená, očkovaná bude vo vhodnom veku.

Drobec k nám dorazil v žalostnom stave,spolu s 3 súrodencami. Našli sa zrazu na jednom dvore, zapálené oči, celé prechorené. Klasický príbeh opuestených mačiatok. Ešte nevedeli jesť, ale našťastie sa to od hladu okamžite naučili. Od vtedy len rastú a sú zo dňa na deň krajšie. Už sú vo veku vhodnom na adopciu, čiže hľadáme im domov v interiéri, kde budú môcť lietať ako besné kone. Sú to typické šantivé mačiatka, veselé a hravé. Okatá Molly však bola na tom najhoršie. Oko mala katastrofálne, zahnisané, vypučené z lebky. Mysleli sme, že oň príde. No pravidelná a dlhá liečba urobila zázrak. Očko zostalo, stále však uvažujeme čo s ním. Problém je, že v partii mačiatok ju pri hre stále niekto zraní… Už bolo dobre a sestričky jej zaškrabli rohovku. Krvácala, plakala, bola celá ubolená. Potrebovala by už ísť do svojho, do kľudu. Vieme ju jednoducho doliečiť, ale tu nemáme podmienky. Molly je ako živé striebro, veľmi hravá a aktívna. Bude výnimočne krásna, hlávku má ako vanilkový puding, nôžky biele a zvyšok tela má ako pravá bengálska mačka. Naozaj mimoriadne zvláštna kombinácia. Bude exkluzívna. A pošramotené oko jej dodá len šmrnc. Však každá šelma býva poznačená, nie? :)

Hľadá si domov iba v interiéri.

Kontakt: mnau.zv@gmail.com, 0903 706 818

Informácia k adopčným podmienkam :

Podpísanie darovacej zmluvy http://mackyzvolen.sk/download/58
Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ

Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť. Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: júl 2018

Mesto: Banská Bystrica