ARNOŠT VON PFEFFERKORN hľadá domov

Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
1 rok 1 mesiac
Vek: 
mačiatko
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie

Malý tigrovaný šľachtic s vyberaným správaním.
Arnošt von Pfefferkorn – prijatý do starostlivosti OZ 7.6.2018 – Fončorda BB

Dátum narodenia: 7.6.2018

Arnošt je odčervený, očkovaný bude vo vhodnom veku.

Táto rodinka šľachticov je príbeh sám o sebe. Mama Lilka von Pfefferkorn išla na sterilizáciu, bolo vidieť, že v sebe nosí nechcené potomstvo. Nuž ale Lilka bola už naozaj vo vysokom štádiu gravidity, mačiatka sa vypýtali na svet a miesto sterilizácie sa na ambulancii vykonal pôrod. Mladá šľachta nebola chcená a vítaná, ale na svet sa predrala. Narodili sa 2 tigrovaní šľachtici Arnold a Arnošt a 2 sestričky. Meno dostala iba veľavážená a krásna Astrid. Posledná sestrička bohužiaľ trpela degeneratívnymi poruchami, nerástla, iba slabla. Aj napriek našej všemožnej pomoci mladá šľachtičná v prvých týždňoch umrela… Modrá krv prináša aj takéto úskalia. Zvyšní traja súrodenci sú našťastie zdraví, silní a veselí. Arnošt von Pfefferkorn je kocúrik so zvedavým kukučom. Je hravý, hneď sa hádže po myške a po loptičkách, šľachetne bráni svoje územie pred nebezpečnými plyšákmi… Keď zbadá misku, hrnie sa ako divá voda. Však jeme aby sme žili,nie? Keďže teraz má 2 mesiace, čaká ho prvé očkovanie. No do domova môže okamžite. Ovláda wc, papá ako drak. Ak chcete domov ozvláštniť modrou krvou, náš tigrík-šľachtic je to pravé orechové.

Hľadá si domov iba v interiéri.

Kontakt: mnau.zv@gmail.com, 0903 706 818

Informácia k adopčným podmienkam :

Podpísanie darovacej zmluvy http://mackyzvolen.sk/download/58
Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ
Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť. Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: august 2018

Mesto: Banská Bystrica

Povaha: 
.. krásavec s veľkými ušami, do ktorých zaiste čoskoro dorastie ... :) ako každé mačiatko je hravý, milý, hopsajúci za človekom najmä keď čaká na papanicu