Turquoise

Adoptované
Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
8 mesiacov 3 dni
Vek: 
mačiatko
Farba: 
sivá, modrá
Plemeno: 
krížená
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
JEDEN Z NAJKRAJŠÍCH 

Ponúkam na adopciu mačiatko – kocúrika (nar. cca 17.7.2019). Bol nájdený s 2 súrodencami (Zafír&Zirka) ako 4-týždňový vyhodený pri nákupnom stredisku. Tí už majú spoločný domov.
OZ Mačky SOS zabezpečilo potrebné vet.ošetrenie.

Turquoise je modrý leopard (blue spotted tabby). Bude v dospelosti štíhly, vysoký, s dlhým chvostom a nohami, srsť kratučká a veľmi jemná na dotyk. Oči zelené.

Tyrkys milujúcu majiteľku má. Bohužiaľ však jeho povaha zapríčinila, že ju kvôli nemu vyhadzujú z podnájmu. Čo je vo veci? Táto nežná šelmička nutne potrebuje mačacieho kamoša. Ja som myslela, že 2 čivavky mu budú stačiť, ale NESTAČIA - v neprítomnosti majiteľky mňauká a mňauká...a susedia sa sťažujú a sťažujú.
U mňa je s mačkami a tento problém nemá, i keď som často z domu.
Skrátka uprednostňuje vlastný druh, rasista jeden.
Povahu má jedinečnú. Je to nezmar. Ako siamka - energický, hlučný, aktívny, egocentrický, divoký...nežný, očarujúci. Ukradne vám srdce...lepšie povedané - vytrhne ho aj s aortou.
Inak je to andelíček...škoda, že len kým spí.

Odčervený, kastrovaný a 2x zaočkovaný. Hyg.návyk, používa škrabadlo a rôzne preliezačky.
Len interiér, zabezpečené okná sieťkou.
Podpisuje sa adopčná zmluva (23€).
Poskytnem poradenstvo ohľadom chovu počas celého jeho života zdarma.
Adopciou podporujete znižovanie počtu mačacích bezdomovcov a uvoľní sa miesto na rekonvalescenciu ďalšej mačke z nevhodného prostredia.
Ohľadom info volajte/píšte (ak nedvíham, zavolám späť neskôr):
0915 436 647
sendi.coco@gmail.com
Bratislava - v prípade seriózneho záujmu dovoz možný.
Povaha: 
Nezmar. Energický, aktívny, prítulný, hravý, pohybovo zdatný. Miluje všetky hračkyod pierok až po laser, najradšej by sa však hral s mačacím kamošom na "súboje levov". Robí vysoké a dlhé skoky a kormidluje svojim kilometrovým chvostom.
Maznáčik. Nemá problém vyliezť na kolená a objať vás okolo krku tými svojimi dlhočiznými labami. Reaguje na zavolanie a teší sa ľudskej pozornosti.
Spachtoš. Po vybití energie intenzívnymi hrami dokáže aj celý deň prespať. Nemá problém zaspať vám v náručí alebo hoci aj na hlave.