Kaori

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
2 roky 3 mesiace
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
KTO ROZVESELÍ KAORINE SMUTNÉ OČI?  :)

Ponúkam na adopciu mladú, dospelú, no malú mačičku.
Našla sa na zastávke MHD - kedysi tam chodievala na kŕmenie a bola plachá, no časom už bola zo života vonku unavená a rezignovane čakala, kto si ju vezme. Rada by niekomu patrila.
OZ Mačky SOS zabezpečilo potrebné vet.ošetrenie.

Kaori je tigrinka s jemnou tabby kresbou. Je malej postavy (do 3 kg) a pravdepodobne už nevyrastie. Ešte je trochu strojená a ostražitá a to sa odzrkadluje aj na jej napätom držaní tela.

Hľadám jej veľmi pokojný domov, zo začiatku bez iných mačiek alebo zvierat. Kaori sa musí najskôr naučiť, ako byť mačička a dôverovať okoliu, že už sa nikdy nemusí báť.
V novom domove bude určite ešte niekoľko mesiacov "dospávať ulicu" - nebude moc aktívna a bude si užívať teplo a pohodlie. Až po čase sa ukáže, aká povaha sa v nej skrýva. Ešte nevie, čo sú hračky a na čo sa používajú.

Teraz väčšinu času prespí a je celkom nenáročná. Má obľúbené miesto a tam trávi čas. Keď si ju donesiem do postele, spí pri mne a užíva si to, ale bojí sa mojich mačiek, tak len zriedka sa zadarí. Je maličká a vonku sa musela pred inými mačkami brániť útokom, preto jej hľadám domov ako jedináčikovi. Kričí na moje mačky, snaží sa ich zastrašiť  :)
Hladkanie tiež len odtiaľ-potiaľ, ešte ostražitosť nedovolí. Ktovie, čo všetko sa jej vonku prihodilo.

Kaori je odčervená, kastrovaná. Bude zaočkovaná.
Má hyg.návyk a používa škrabadlo.
Len interiér, zabezpečené okná sieťkou.

Podpisuje sa adopčná zmluva (25€).
Poskytnem poradenstvo ohľadom chovu počas celého jej života zdarma.

Adopciou podporujete znižovanie počtu mačacích bezdomovcov a uvoľní sa miesto na rekonvalescenciu ďalšej mačke z nevhodného prostredia.

Ohľadom info volajte/píšte (ak nedvíham, zavolám späť neskôr):
0915 436 647
sendi.coco@gmail.com
Bratislava - v prípade seriózneho záujmu dovoz možný.