MIMI

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
3 mesiace 1 týždeň
Vek: 
mačiatko
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Narodená 15.4. 2020, odčervená, mamička Polly testovaná na FeLV a FIV, očkovaná, čipovaná, vhodné umiestnenie: interiér, k inej mačičke/kocúrikovi, prípadne v páre
Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/434-mimi

POLLY a jej mačiatka – Macko, Uško, Kimi a Mimi
V polovici mája 2020 nám bola na Bystrickom rade vo Zvolene nahlásená vychudnutá mačička, ktorá pre seba a svoje drobce našla dočasné útočisko v diere garážovej strechy. Jej odchyt sa podaril až o pár dní, keď si zvykla na pravidelné kŕmenie. Polly krásne spolupracovala. Keď videla, že ľudia, ktorí ju po celý čas chovali, zase priniesli čerstvé mäsko, začala nahlas priasť a jemným mraukaním nabádala detváky, aby vyliezli z úkrytu. Malých zvedavcov nebolo treba dlho prehovárať a pekne po jednom sme ich z úkrytu povyťahovali. Keď mamina prekontrolovala, či sú všetky deti v bezpečí, sama zo strechy garáže zoskočila a nasmerovala si to rovno k prázdnej prepravke. Miesto bolo veľmi nebezpečné – garáže sa nachádzajú hneď pri ceste a deti pri vylomeninách začali zo skrýše vypadávať priamo na cestu. Dospelosti by sa ani jeden z nich nedožil.
 
Povaha: 
Roztomilá mačacia slečinka vo farbách aké mávajú kocúrikovia :-) Zvyknutá na ľudí a kolektív mačičiek. 

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com