EŠKO

Adoptované
Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
8 mesiacov 2 dni
Vek: 
mačiatko
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Narodený 1.2.2020, odčervený, očkovaný, testovaný na FeLV a FIV, čipovaný, bude kastrovaný, vhodné umiestnenie interiér domu, byt, vhodný aj k inej mačičke/kocúrikovi, či k psíkovi
Viac jeho fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/esko

Eško sa k nám dostal v apríli 2020 ako malé, choré mača, ktoré našiel školák a hľadal preň pomoc. Ešte večer v deň nálezu sa ocitol u nášho veterinára doma kvôli ošetreniu a meno mu dala jeho malá dcérka. Vôbec netušíme, čo slovo Eško v detskej reči znamená, ale začala tým doslova „eškománia“. Eško sa pekne vyliečil a ukázal nám, čoho je schopný.

 
Povaha: 
Eško je schopný túliť sa donekonečna a tlačiť si hlavičku pod vašu pazuchu alebo do ruky a nastaviť sa tak na hladkanie. Eško je schopný s vami pozerať aj tú najvleklejšiu telenovelu a vôbec mu nevadí, keď preladíte na šport. Eško s vami dokáže variť a v kuchyni sa naozaj vyzná. Je tým najlepším „mackom na spanie“ a po varení je to jeho druhá najobľúbenejšia činnosť. Eško je priateľ, spoločník, malá varecha, ktorá sa do všetkého mieša a pletie popod nohy. Pár dní s Eškom vám úplne zmení život. Z fotiek sme jednoducho nevedeli vybrať, a tak sme ich tam pridali viac. Je to supermodel a je ochotný pózovať, tváriť sa a dorábať aj celý deň.

Je to drobec, teraz na začiatku júla bude mať ešte len 5 mesiacov. Hľadá si domov, kde bude miláčikom a narastie na skutočného kocúra.
Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com