BARÓNKA

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
4 mesiace 2 dni
Vek: 
mačiatko
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Narodená 1.6.2020, testovaná na FeLV a FIV, odčervená, bude očkovaná a čipovaná, vhodné umiestnenie: byt, interiér domu, vhodná aj k inej mačičke/kocúrikovi
Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/baronka

Aj malá Barónka má meno podľa prezývky rušňa, pretože patrí k mačičkám, ktoré sme prevzali od júna 2020 z priestorov koľajiska pri zvolenskej železničnej stanici, kde smutne živorili. Bolo ich trinásť a tešili sme sa, že sú odtiaľ preč. V júli tam však niekto opäť nelogicky doniesol ďalšie mača – maličkú Barónku. Do prostredia, kde mačatá po minulé roky zväčša končili pod kolesami rušňov a žili v neustálom nebezpečenstve, špine, prachu, umazaní od motorového oleja.

 
Povaha: 
Z Barónky nám vyrastá prekrásna a milá mačacia slečinka. V dočasnej opatere je zvyknutá aj na iné mačičky a je to aktívne, zvedavé a hravé mačiatko. Rada naháňa loptičky, myšky a všetko, čo sa kotúľa :-) Je zvyknutá na život vo vnútri, pekne používa mačací záchod.

Veľmi si pre ňu prajeme láskavý a hlavne bezpečný domov, kde už jej nebude nič chýbať.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com