NESTLÉ

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
10 mesiacov 1 týždeň
Vek: 
mačiatko
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Narodená 15.5.2020, odčervená, očkovaná, kastrovaná, mama Nessi testovaná na FeLV a FIV, čipovaná, vhodné umiestnenie: byt, interiér domu, vhodná aj k iným mačičkám/kocúrikom
Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/nestle

Nestlé sa spolu s mamou Nessi a súrodencami (Nesquik a Nescafé) ocitla jedného pekného dňa pri našom depozite. Mama sa o mačatá vzorne starala a po čase ich malé, zvedavé hlavičky začali vykukovať spod búdky na náradie. Vzali sme ich do bezpečia a zabezpečili im potrebnú veterinu. Povyrástli a zosilneli. Dnes sú z nich mačací dorastenci, ktorí by radi našli trvalý domov.

 
Povaha: 
Nestlé je prekrásna mačacia slečinka – tigrinka a v jej kožúšku sa sem-tam nájde aj oranžová škvrnka. Momentálne objavuje radosť z hry, bezstarostného šantenia a teší sa aj plnej miske papania. Je zvyknutá v kolektíve rovesníkov a rozhodne si zaslúži domov, kde bude milovaná a bude jej dopriate pohodlie aj bezpečná náruč človeka.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com