GERDA

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
5 rokov 1 mesiac
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Narodená 1.5. 2016, odčervená, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, testovaná na FeLV a FIV, s hygienickými návykmi, vhodné umiestnenie: interiér, vhodná aj k inej nekonfliktnej mačičke

Gerda patrí k mačičkám „zo škôlky“ vo Zvolene. Keďže ich predškolská dochádzka nebola tak celkom v poriadku, museli odtiaľ preč. Spolu s Kayom boli dvojica ako rozprávky. Kayovi sa po dlhých mesiacoch podarilo nájsť nový domov.

Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/gerda
 
Povaha: 
Na  svoj vysnívaný domov Gerda čaká už od marca 2018 – áno, viac ako dva roky :( Nájdenie domova komplikuje fakt, že Gerduška je mačička opatrná a nedôverčivá k ľuďom. V kolektíve mačičiek bola vždy obeťou šikany. Momentálne je umiestnená v kolektíve, kde sa nachádza viac ako 20 mačičiek. Nie je to pre ňu vhodné a určite by jej vyhovoval menší kolektív. Dobre si rozumie s mačičkou Coral.

Dúfame, že pre ňu nájdeme človeka, ktorý jej dá šancu. Má krásne pomaľovaný kožuštek. Stavila na vždy modernú kombináciu B&W a je vždy elegantná a pripravená na akúkoľvek slávnostnú príležitosť :-) Naša priateľka, japonská ilustrátorka, Gerdu namaľovala, aby na ňu upriamila pozornosť.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov a plnú misku, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com