CORAL

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
3 roky 3 mesiace
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Narodená 1. 3. 2018, odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, vhodné umiestnenie: interiér, jedináčik

Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/coral

NAŠE RYBKY A ICH PRÍBEH
Dory bola prítulná, vyhladovaná maminka a deti vyplašené, nedôverčivé, ukrývajúce sa pod drevom. Pršalo. Potrebovali sme ich chytiť okamžite a spolu. V takýchto prípadoch pomáhajú aj netradičné odchytové pomôcky. Pomohli sme si veľkým podberákom na ryby s teleskopickou tyčou, do ktorého sme umiestili jedlo. Všetky tri naše malé rybky boli odchytené jedným ťahom a ešte zamotané v sieti preložené do prepravky. Postupne Dory aj jej deti Nemo a Gill, našli svoje domovy. Z Coral nám vyrástla prekrásna mačička, ktorá na svoj domov čaká už viac ako 2 roky.
 
Povaha: 
Coral je milá a krásna mačička, ktorá je spočiatku k neznámym ľuďom opatrná. Keď si však získate jej srdce, bude tou najlepšou spoločníčkou. Momentálne je umiestnená vo veľkom kolektíve mačičiek, čo jej nevyhovuje. Na niektoré mačičky reaguje so strachom, takže sa jej hľadá domov ako jedináčikovi. Zaslúžila by si svoju vlastnú rodinu, kde jej nebude nič chýbať. Potrebuje určite viac pozornosti ako jej momentálne vieme zabezpečiť a prajeme si pre ňu ten najlepší domov.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Kontakt: 0907 296 962 mackinmajer@gmail.com