CORAL

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
2 roky 9 mesiacov
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Narodená 1. 3. 2018, odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, vhodné umiestnenie: interiér, k inej mačičke/kocúrikovi, pokojnému psíkovi
Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/coral

NAŠE RYBKY A ICH PRÍBEH
Dory bola prítulná, vyhladovaná maminka a deti vyplašené, nedôverčivé, ukrývajúce sa pod drevom. Pršalo. Potrebovali sme ich chytiť okamžite a spolu. V takýchto prípadoch pomáhajú aj netradičné odchytové pomôcky. Pomohli sme si veľkým podberákom na ryby s teleskopickou tyčou, do ktorého sme umiestili jedlo. Všetky tri naše malé rybky boli odchytené jedným ťahom a ešte zamotané v sieti preložené do prepravky. Postupne Dory aj jej deti Nemo a Gill, našli svoje domovy. Z Coral nám vyrástla prekrásna mačička, ktorá na svoj domov čaká už viac ako 2 roky.
 
Povaha: 
Coral je milá mačička, ktorá je spočiatku k neznámym ľuďom opatrná. Keď si však získate jej srdce, bude tou najlepšou spoločníčkou. Momentálne je umiestnená v kolektíve, kde je viac ako 20 mačičiek a ona by si zaslúžila svoju vlastnú rodinu, kde jej nebude nič chýbať. Potrebuje určite viac pozornosti ako jej momentálne vieme zabezpečiť.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Kontakt: 0907 296 962 mackinmajer@gmail.com