Nausika

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
1 rok 6 mesiacov
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
čierna
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Ponúkam na adopciu mladú (1-2roky) mačičku.
Je to krásna, pestovaná mačička, ktorá sa ocitla na ulici. Mysleli sme, že niekomu patrí, ale nik sa na inzeráty neohlásil. Vzalo ju teda OZ MačkySOS a hľadáme domov.

Nausika má nádherný, kvalitný hustý lesklý čierny kožuch. Jej oči sa v závislosti od svetla menia zo zelených na jantárové. Postavou je strednej veľkosti, no treba dávať pozor, aby sa nám moc neprejedala a nebola tučná, lebo jesť jej chutí. Jej jedinečné poznávacie znamenie: chýba jej konček chvosta.
Táto mačička vôbec nie je oplašená - je sebavedomá a spoločenská. Rada s ľuďmi komunikuje a reaguje na pískanie - ak si niekto píska melódiu, príde sa ukázať.
Momentálne je naučená na svoj režim: ráno vstane, ide sa pomojkať, potom hra. Je dobré ju vybehať, aby do večera bola kľudná. Na obed zvykne skúšať a pýtať si porciu - vydrží až do večere, ak Vy vydržíte jej prosíkanie. Po večeri je opäť dobré sa s ňou vyhrať.
Je to teda aktívna mačka, ktorá bude potrebovať, aby ste sa jej venovali. Zariadenie bytu neničí, má kartónové škrabadielko, ktoré okusuje a škriabe, no isto by ocenila aj väčšie škrabadlo.
S ostatnými mačkami problém nemala, i keď je momentálne v dočaske sama. Možno by ocenila aktívne mača ako kamoša, ale nebránim sa ani sólo adopcii, ak sa jej budete venovať.

Kastrovaná, odčervená, FIV/FeLV negatívna.
Ponúkam ju iba do interiéru, okná zabezpečené sieťkami - rada sa pozerá z okna. Určite by sa jej páčil aj mačací balkón (zasieťovaný).

Podpisuje sa adopčná zmluva (25€).
Volajte/píšte - ak nedvíham, zavolám neskôr.
Whatsapp/0915 436 647
sendi.coco@gmail.com
Bratislava - dovoz pri serióznom záujme možný.