Kunoichi Alexandra

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
11 mesiacov 2 týždne
Vek: 
mačiatko
Farba: 
čierna
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
little black crazy elegancy

...PRE MILOVNÍKOV ČIERNYCH PANTEROV

Ponúkam na adopciu 2 mačiatka nar. cca 17.6.2021. Boli odobratí ich plachej mamine, keď ich doopatrovala (už sterilizovaná), pretože v centre mesta moc šancí medzi parkujúcimi autami nemali a v zime by sa skrývali do motorov.
Prevzalo ich OZ MačkySOS.
Kocúrik Lacko-Ninja (už adoptovaný) a mačička Alexandra-Kunoichi (to znamená ženský rod od ninju). Presne tak - od maminy zdedili okrem nádhernej lesklej srsti a tuhého korienku aj perfektnú ostražitosť a reflexy. Ešte sa len učia byť kamoši s ľuďmi a pomaly napredujú ;)

Ponúkam ich do domovov zvlášť, pretože medzi nimi vládne súrodenecká rivalita - dostali sa do dočasky do prostredia, kde je jedlo, teplo a pohodlie - ešte netušia, že to tak už bude navždy a majú potrebu o to súperiť.
Naopak - užívajú si prítomnosť iných, dospelých mačiek, pradú pri nich, pomáhajú im v socializácii, preto by mali ísť do domova, kde bude každý mať dospelú mačaciu kamošku, ktorá ich usmerní a "vychová".

V dospelosti budú statnej, svalnatej postavy a budú vyzerať ako miniatúra čierneho pantera. Už teraz vidno smrteľne vážny ksichtík s dlhším ňufákom a nádherne lesklú srsť. Oči sa javia medené, čo je pri čiernej mačke fakt šupa.

Ponúkam ich do interiéru so zabezpečenými oknami. Pri skúsenejších mačkároch si viem predstaviť, že by ich časom, po niekoľkých mesiacoch púšťali s dozorom na zabezpečenú záhradu/dvor, pretože si myslím, že im reflexy z ulice ostanú zakorenené ešte dlho.
Lacko je už prítulnejší, Aleandra je hrdá princezná a je veľmi opatrná, u nej bude zvykanie trvať dlhšie, ale krásne už v dočaske sprítulnela.
Adopčná zmluva s poplatkom (18€).
Odčervení, zaočkovaní, FIV/FeLV negatívni. Kastrácia podmienkou adopcie (cca november-január).
Ozývajte sa dočasnej opatrovníčke (Adriana - 0905 296 275) alebo mne (Sandra Kabátová - 0915 436 647) - organizujem adopciu cez OZ.
sendi.coco@gmail.com
Bratislava - v prípade seriózneho záujmu dovoz možný.