Jaffar

Adoptované
Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
11 mesiacov 2 týždne
Vek: 
mačiatko
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
JAFFAR BUDE NEŽNÝ VELIKÁN

Ponúkam na adopciu mačiatko nar. 3.6.2021, chalanisko to je.
Bol odobratý z jednej pizzérie, lebo spolu s bráškom Dorianom (samostatný inzerát) a maminkou Juno (už v novom domove) tam robili neplechu a natajňáša vymieňali mozzarellu za eidam.
O veterinu sa postaralo OZ Mačky SOS.

Jaffar akosi rýchlo narástol a už teraz vyzerá ako 7-mesačný, skutočný vek prezradia jeho mliečne zuby. Má čierno-bielu jemnú srsť a v dospelosti bude statný, vysoký, šľachovitý a atletický kocúr s medenými očami. Bude potrebné mu udržiavať líniu, lebo apetít má neskutočný. Jeho dospelácky výraz tváre pripomína ľudskú bytosť. Od brata je aj trochu rozumnejší :)

Povahou je Jafko veľmi aktívny a hravý, inklinuje k človeku a chce byť parťák, no svojim spôsobom je, na rozdiel od jeho detinského brata, aj do istej miery samostatný a rozumný. Zvedavosť je jeho ďalšia vlastnosť, úplne v pohode s Vami povysáva byt alebo si pozrie zaujímavý program v pračke :D Ak uloví nejakú zaujímavú hračku, vrčí. Na konci dňa plného hier a spánku príde dať človeku do postele dobrú noc a odbehne si do vlastného peliešku. Alebo aj ostane v posteli s Vami, podľa nálady.

Nevýhody: vyskočí všade (nedá sa odnaučiť napr. na kuch. linku), za jedlom by porazil aj pitbula (v živote nehladoval), vodu pije labkou a rád ju rozlieva – je to „vodný kocúr“ :)

Jaffar je vhodný výlučne do interiéru so zabezpeč. oknami aspoň sieťkou proti hmyzu – postráda akýkoľvek pud sebazáchovy, musí ostať v bezpečí. Veľmi by ocenil či už mačacieho, alebo psieho kamaráta.
Stravuje sa granulami RC Kitten a konzervami Cosma alebo Smilla.
Odčervený, zaočkovaný, FIV/FeLV negatívny, kastrácia v pláne.
Adopčná zmluva s poplatkom (18€), kastrácia podmienkou adopcie.

Nezáväzná návšteva vítaná!
Píšte:
Sandra K.
sendi.coco@gmail.com alebo na Whatsapp 0915 436 647
Bratislava – v prípade seriózneho záujmu dovoz možný.