Dorian

Adoptované
Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
11 mesiacov 2 týždne
Vek: 
mačiatko
Farba: 
dvojfarebná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
DORIAN JE VEČNÝ BEJBYFEJS

Ponúkam na adopciu mačiatko nar. 3.6.2021, chlapček to je.
Bol odobratý z jednej pizzérie, lebo spolu s bráškom Jaffarom (samostatný inzerát) a maminkou Juno (už v novom domove) tam robili neplechu a natajňáša vymieňali mozzarellu za eidam.
O veterinu sa postaralo OZ Mačky SOS.

Dorian bude, podobne ako jeho brat, kocúr väčších rozmerov v dospelosti a tiež bude mať tiež výnimočné medené oči. Má jemnučkú tigrovano-bielu srsť, škvrnu v tvare ofinky fešácky len cez jedno oko. Výraz tváre večne bábätkovský, po každej hovadine, čo vyvedie, mu oči vravia "Ja nič, ja som sa snažil!" Od brata sa líši večným, naivným "mačiatkovstvom".
Čo sa týka Dorianovej povahy, je veľmi spoločenský, veselý, neznalý nebezpečia, hravý a aktívny, prítulný k človeku aj k mačkám (dospelé mačky sa snaží stále cickať...). Má veľký apetít a rovnako ako brat, vrhá sa za miskou s obľúbeným jedlom, ako pitbul. Pri hre vrčí, ak uloví hračku, ale to len opakuje po bratovi :) Spáva pri mne v posteli, pookuskáva mi ruky, uloví prsty na dotykovom displeji, natiahne sa do slížika a zalomí.

Nevýhody: tiež vyskočí všade ako brat, aj keď sa už na sporáku pár krát popálil, neodradí ho to, absencia pudu sebazáchovy, žije naplno.

Odčervený, zaočkovaný, FIV/FeLV negatívny, kastrácia v pláne.
Adopčná zmluva s poplatkom (18€), kastrácia podmienkou adopcie.
Dorian je vhodný výlučne do interiéru so zabezpeč. oknami aspoň sieťkou proti hmyzu – naveky mu ostane jeho naivná nevinnosť, musí ostať v bezpečí. Veľmi by ocenil mačacieho kamaráta.
Stravuje sa granulami RC Kitten a konzervami Cosma alebo Smilla.
Nezáväzná návšteva vítaná!
Píšte:
Sandra K.
sendi.coco@gmail.com alebo na Whatsapp 0915 436 647
Bratislava
 – v prípade seriózneho záujmu dovoz možný.