OTELO

Adoptované
Pohlavie: 
pes
Vek: 
6 rokov 1 mesiac
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
biely
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
malý (do 11 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
OTELO,
pes,
nar. december 2012,
cca 35 cm,
dátum prijatia: február 2017,
čistokrvná podtatranská zmeska,

Kto je Otelo? :) Otelo je ten "najchutnejší guláš" akého len tak neuvidíte. Nádherný chlpáčik na krátkych nožičkách s ešte chutnejším zachrípnutým štekotom nám rozžiaruje každý deň. Otelo sa našiel na hraniciach. Sedel zmierene na strede cesty a veľmi sa bál. Nevieme aký bol jeho osud, ale teraz sa mu budeme snažiť vynahradiť všetko čo si tento plyšáčik zaslúži. :)

Vhodný je len do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás OTELO zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

FOTO: Tatiana Kurtá-foto 
Povaha: 

A čo by sme k nemu ešte povedali? Otelko je miláčik. Vkuse tancuje na svojich miniatúrnych nožičkách. Keď k nemu prídete, teší sa neprestavajúcim štekotom radosti.
Vonku je veľmi zlatý, hygienu má zvládnutú na 100%. S inými psíkmi sa znáša pokiaľ do neho nerýpu. Je to taký "uhundraný" psíček, ktorý však určite rozžiari každú domácnosť. Veď takýto originál sa len tak nevidí.

Je vhodný skôr k starším deťom, nie úplne maličkým. Má svoj životný štýl a toho sa len tak nepustí. :)
Čo však najviac miluje a čím si ho úplne získate je kompletná masáž tela. :D
Otelko proste miluje neustále škrabkanie. Je to zlatíčko.