HUGO

Adoptované
Pohlavie: 
pes
Vek: 
6 rokov 2 mesiace
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Labradorský retriever
Farba: 
béžový, svetložltý
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
HUGO
pes
nar. december 2012
dátum prijatia: december 2015
mix labrador - tak trošku väčšia odroda :D

Hugo je psík, ktorého sme prijali prvýkrát v roku 2015. Bohužiaľ po mesiacoch v domove, sa Hugo vrátil a opäť hľadá domov, kde už ostane navždy, kde sa o neho postarajú s láskou. Nádherný HUGO sa našiel vysilený medzi 2 obcami na hlavnej ceste. HUGO sa stal pravdepodobne obeťou ľudskej krutosti. Našiel sa na krku s reťazou, asi sa mu podarilo oslobodiť z neustálych bitiek. Inak si jeho stav vysvetliť nevieme. Nakoľko jeho zranenia boli staršieho dáta. Našiel sa podvýživený, hlavičku mal celú doráňanú a zapálené oko. Teraz je už Hugo v poriadku. Jazvy na tváričke síce ostali, ale na duši nie. A to je hlavné.

Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás HUGO zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

FOTO: Tatiana Kurtá - foto, Michal Tropp
Povaha: 

Hugo je spokojný a aktívny psík. Je veľmi priateľskej a neskutočne maznavej povahy. Stále by sa len mojkal a najradšej vyvaľoval u niekoho v posteli. :)

So psíkmi je znášanlivý, pokiaľ nezapárajú. Je to skvelý kamoš do každej rodiny. Treba si však uvedomiť, že ide o labradora, čiže veľmi aktívne plemeno. Hugo nie je pre lenivcov. Je pre aktívnu rodinu, ktorá hľadá spoločníka na dlhé prechádzky prírodou. Ovláda základné povely a má 100% hygienu. Miluje aportovanie, to by robil aj celý deň. :)

S mačičkami kamoš nie je, detičky má rád, ale musia aj oni vedieť ako pristupovať ku veľkým psíkom.

Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný... pripravený na nový domov. :)