♥ GRETA ♥

Pohlavie: 
fenka
Vek: 
6 rokov 3 týždne
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
biely
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Pohlavie / Geschlecht:samica / hundin
Narodený(á) / Geboren:cca máj 2013
Rasa / Rasse:kríženec
Výška / Größe:44 cm
Váha / Gewicht:13 kg

 

Miláčik GRETA hľadá domov


Greta, narodená cca máj 2013, k nám prišla so svojimi dvoma dcérami (Thelma a Lujza) od majiteľky. Greta bola adoptovaná z útulku v Maďarsku, podľa slov majiteľky dostala informáciu, že je kastrovaná, avšak po istom čase zrazu porodila 6 šteniatok, trom našli domov, tri im zostali, nakoniec sa rozhodli si nechať iba jedno zo šteniat a zvyšné tri sučky dali do útulku, vrátane maminky. Po "nehode" dali majitelia Gretku hneď kastrovať aby sa to nezopakovalo, takže naozaj boli šteniatka dielom náhody a nie nezodpovedného množenia. Greta je z nich najodvážnejšia, jej dcérkam sa toľko výchovy, pozornosti a socializácie nedostalo. Greta je na cudzích ľudí zo začiatku trocha opatrná, ale veľmi rýchlo sa kamaráti. Učí sa opäť dôverovať človeku, ktorý ju už neraz sklamal a ide jej to veľmi dobre :) Je priateľská, veselá, kontaktná a absulútne nenáročná. Jej očká vyzerajú akoby niesla všetku starosť sveta, ale akonáhle sa usmeje, vyčarí úsmev aj na Vašej tvári :) Gretka ovláda vodítko bez problémov, vie sa veľmi pekne prechádzať a prechádzky si aj užíva. Spoločnosť psíkov a feniek jej nevadí, ale to skôr šéfovský typ, nenechá si skákať po hlave od hocikoho :) Je to milé, nežné stvorenie, ktoré si hľadá ten najlepší domov, ale od majiteľky máme informáciu, že si spolu s dcérami rada obúva túlavé topánky a prekoná akýkoľvek plot. Ideálne by sa jej teda asi bývalo v byte, kde by sa budúci majiteľ nemusel obávať, že ju po príchode domov nenájde. Ak ba sa mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome a počas neprítomnosti rodiny by nemala zostať sama na dvore. Gretka je kľudná, vhodná aj k starším ľuďom. Na svoju druhú šancu čaká od apríla 2017.


Greta je pripravená na adopciu odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.

V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk, alebo volajte na: +421 905 114 240


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Gretu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: GRETA
Povaha: