♥ LIANA ♥

Pohlavie: 
fenka
Vek: 
3 roky 6 mesiacov
Vek: 
mladý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
biely
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Pohlavie / Geschlecht:samica / hundin
Narodený(á) / Geboren:cca november 2015
Rasa / Rasse:kríženec
Výška / Größe:53 cm
Váha / Gewicht:15 kg

 

Herečka LIANA hľadá domov


Liana, narodená cca november 2015, sa našla v obci Horný Bar. Nevieme či sa len zatúlala, alebo sa jej niekto zbavil, ale je evidentné, že výchovy a lásky sa jej moc neušlo :( Liana sa dokáže vyplašiť snáď aj v tej najkľudnejšej situácii.. V koterci sa cíti v bezpečí, ale vo výbehu alebo aj prechádzke je zatiaľ ešte dosť nesvoja. Prítomnosť človeka jej dosť pomáha a prospieva, ale útulok pre ňu určite nie je vhodné prostredie, aby nabrala na odvahe. Na vodítku sa točí ako aligátor ale už zvládla aj prvé poslušné kroky ;) Spoločnosť psíkov ani feniek jej neprekáža, ale misku si stráži viac ako oko v hlave a pre žrádlo sa nebojí skočiť ani po kamarátovi, s ktorým je v koterci :( Liana je ale úplne submisívny, priateľský maznák, a nepotrebuje vôbec nič iné, ako láskavú a dôslednú výchovu, a hlavne rodinu, v ktorej sa konečne bude cítiť v bezpečí. Je to hravé psie decko, ktoré pravdepodobne nikdy nebolo chcené a ľúbené a vyrastalo podľa svojich pravidiel. Liana si hľadá aktívnejšiu rodinu, ktorá bude mať pre ňu pochopenie a dopraje jej všetko k šťastnému životu. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by sa dvore mohla vybehať podľa potreby, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Potrebuje byť súčasťou rodiny, určite nie je vhodná celoročne na dvor! Ak by sa mala adoptovať do bytu, treba počítať s tým, že venčenie bude zo začiatku možno trocha náročnejšie, kvôli jej strachu z vodítka. Liana čaká na svoju druhú šancu od decembra 2016.


Liana je pripravená na adopciu odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.

V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk, alebo volajte na: +421 905 114 240

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Lianu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LIANA
Povaha: