♥ SARAH ♥

Pohlavie: 
fenka
Vek: 
mladý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
béžový, svetložltý
Veľkosť v dospelosti: 
malý (do 11 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Pohlavie / Geschlecht:samica / hundin
Narodený(á) / Geboren:upresníme
Rasa / Rasse:kríženec
Výška / Größe:30 cm
Váha / Gewicht:6,5 kg

 

Ustráchaná SARAH hľadá domov


Sarah, (vek upresníme), je mladé dievčatko, ktoré prežilo peklo na zemi. Zachránená bola do psožrúta, kde čakala na svoj osud uviazaná na kratučkej reťazi a videla nejedného svojho kamaráta umierať krutou smrťou. Sarah je svojou minulosťou žiaľ dosť poznačená. Bojí sa všetkého a každého a neváha sa brániť zúbkami. Je v dočasnej opatere, kde už s dočaskárkou celkom pekne spolupracuje a komunikuje, ale stále sa s ňou dosť ťažko manipuluje. V dočaske ale žijú viacerí psíkovia a tak sa neujde toľko pozornosti a socialiácie, ako by ona potrebovala. Veľmi by potrebovala zmeniť prostredie, či v rámci novej dačasnej opatery, alebo už trvalého domova, kde by mohla začať všetko od začiatku. Vieme, že Sarah nie je ľahký prípad, ale určite nie je ani beznádejný. Hľadá si rodinu, ktorá má skúsenosti s plachými psíkmi, ktorá je pomôže odbúrať strach a naučí ju dôverovať ľuďom. Aj by sa chcela pritúliť k človeku, pomojkať, ale strach a nedôvera ju nepustia :( Hygienické návyky má v podstate zvládnuté, ale vodítka sa bojí tiež. Keď sa práve nezatne a nezmeravie, tak ju chytá panika, vrtí sa a chce sa vyslobodiť. Veľmi prosíme za Sarinku, dajte jej šancu na ozajstný, bezstarostný a radostný život. Sarah čaká na svoju novú šancu od januára 2017.


Sarah je pripravená adopciu očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.

V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk, alebo volajte na: +421 905 114 240

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Sarah (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SARAH
Povaha: