♥ TOBI ♥

Pohlavie: 
pes
Vek: 
2 roky 8 mesiacov
Vek: 
mladý pes
Plemeno: 
Kaukazský ovčiak
Farba: 
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
veľký (28 a viac kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Pohlavie / Geschlecht:samec / rude
Narodený(á) / Geboren:cca september 2016
Rasa / Rasse:x kaukázsky ovčiak
Výška / Größe:ešte porastie :)
Váha / Gewicht:30 kg ale ešte priberie :)

 

Medvedík TOBI hľadá domov


Tobi, narodený cca september 2016, sa našiel za dedinou Jastrabie Kračany. Nebolo ho treba ani prehovárať, hneď sa pridal k svojej dočasnej paničke aby ho vzala do bezpečia :) Srsť okolo krku mal dosť zadredovanú a vyšúchanú, z čoho usudzujeme, že bol asi držaný na reťazi alebo niekde uviazaný. Tobi je ale miláčik :) Je to rozkošné psie decko, ktoré sa neskutočne rado túli k ľuďom, aj k cudzím. Je absolútne nekonfliktný, mierumilovný a veľmi kontaktný. Tobi ale bude potrebovať dôslednú výchovu a stanoviť presné a prísne hranice, gény kaukazáka v sebe nezaprie :) Hľadá si rodinu, ktorá má skúsenosti s podobným plemenom, alebo je ochotná učiť sa spolu s ním. K výchove je potrebná vysoká miera trpezlivosti, dôslednosti a autority bez násilia! Kaukázsky ovčiak je výborným strážnym ale zároveň aj rodinným psom. Potrebuje prítomnosť a pozornosť svojej rodiny a on sa odvďačí láskou a vernosťou. Tobi krásne zvláda aj prechádzky na vodítku, i keď oveľa lepšie sa cíti bez neho, na veľkom pozemku, kde si môže slobodne behať. Je v dočasnej opatere, v skúsených rukách, kde sa krásne socializuje a učí základy poslušnosti. Na spoločnosť iných psíkov zatiaľ nie je zvyknutý. Tobi čaká na svoju druhú šancu od mája 2016.


Tobi je pripravený na adopciu odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.

V prípade záujmu o adopciu volajte na 0905 114 240


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Tobiho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: TOBI
Povaha: