MADOW

Adoptované
Pohlavie: 
fenka
Vek: 
3 roky 4 mesiace
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
MADOW
fenka
nar. cca september 2015
cca 48 cm
dátum prijatia: október 2017
čistokrvná podtatranská zmeska

Toto neskutočne roztomilé stvorenie pochádza z osady, kde ušla hrobárovi z lopaty. Keď sme ju našli v hroznom stave, jej majiteľ vravel, že už sa ju chystal tento týždeň zabiť, pretože je chorá, nemá srsť a skáče do neho. Ani sa jej nečudujeme, Madow nás zaviedla pod terasu, kde ukrývala pred svetom svoje tri šteniatka. Chránila ich, nepohla sa od nich, milovala ich. A tak sa celá rodinka dostala k nám do útulku, kde čakajú na lepší a milujúci domov. Madow trpela demodexom, ten sa jej už postupne lieči, telíčko zarastá a dušička sa hojí z ťažkého života, ktorý prežívala. Napriek negatívnym veciam, ktoré na ňu hovorili, aká je zlá a agresívna je pravdou úplný, ale úplný opak. Tam, kde jej nik neublíži, tam kde je milovaná, až tam sa ukázala pravá Madow. A aká je? JE DOKONALÁ!

Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás MADOW zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

FOTO: Michal Tropp
Povaha: 
 Madow je neuveriteľne verná fenočka. Nepohne sa od vás ani na krok, máte ju neustále za sebou, pri sebe, pred sebou, proste všade.

Ste pre ňu to najdôležitejšie na svete a to sa nezmení. Je veľmi prítulná, maznavá, priateľská. So psíkmi sa znáša dobre, mačičky tiež rešpektuje.

Zatiaľ sme nevideli ani, žeby mala problém s deťmi. Madow je verný, dokonalý rodinný priateľ, ktorý vám do života prinesie veľa krásneho.

Čierne psy na Slovensku nemajú skoro žiadnu šancu na adopciu, ale nám neostáva nič iné len veriť, že niekomu z vás pri pohľade na ňu podskočí srdiečko.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu.