SANY

Adoptované
Pohlavie: 
pes
Vek: 
9 rokov 2 mesiace
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Border kólia
Farba: 
biely
čierny
hnedý
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
SANY
pes
nar. marec 2010
cca 50cm
dátum prijatia: september 2017
čistokrvná podtatranská zmeska

Kto je Sany? Sany je dokonalosť. Je to tak dobrý psík, žeby sme tu o ňom písali hodiny. Bohužiaľ aj on sa vo svojom veku dostal do smutného stavu, kedy rodina musela pre ťažkú rodinnú situáciu konať rýchlo a jedinou jeho záchranou bol útulok. A tak je tu Sany s nami a čaká na niekoho, kto mu dá šancu a on za odmenu urobí krajší život vám.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás SANY zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

FOTO: Zuzana Martonová 
Povaha: 
Sany je slniečko. Je úplne nekonfliktný s inými psíkmi, ale aj s mačičkami.
Napriek tomu, že sa v ňom bije teriér s border kóliou, Sany má mačičky rád.
Miluje aportovanie, miluje hračky, všetko s čím pred vami môže utekať a vy ho musíte naháňať. :) Hračky to je jeho a nikdy nie je dosť. S deťmi nemá problém tiež, je to verný maznáčik, mojkadlo, ktoré vám bude neustále podávať packy, bude vás objímať a veľmi rád aj pusinkovať.

Je to veľmi jemný psík, ktorého si zamilujete od prvej chvíle. Je veľmi inteligentný a rýchlo sa učí novým veciam. Ovláda základné povely a má hygienické návyky. Je to spokojný gaučák, ktorý sa vyvalí a rád si podriemka na posteli alebo hocikde, kde bude môcť vám robiť nepretržitú spoločnosť. Tak o Sanym sme snáď povedali to základné, no a aj to je málo. Opísať jeho dokonalosť do pár viet je nič oproti tomu byť s ním a vidieť jeho lásku, ktorú vám chce darovať.
Sany čaká, veríme, že sa vás dočká.