BOBINKA

Adoptované
Pohlavie: 
fenka
Vek: 
2 roky 4 mesiace
Vek: 
mladý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
béžový, svetložltý
Veľkosť v dospelosti: 
malý (do 11 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
áno
"História je skôr plná príkladov vernosti psov ako priateľov.“ Alexander Pope

Viac foto nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/bobinka

Narodená približne 01/2017, kastrovaná, čipovaná, bude očkovaná
Bobinkin príbeh

Našla sa v Lučenci v žalostnom stave a gravídna. Dostala sa na ambulanciu MVDr. Hegedušovej, kde sa jej spustil predčasný pôrod. Mala roztrhnutú brušnú stenu, roztrhnutú maternicu, jeden plod v brušnej dutine mimo maternice a silný hnisavý zápal v brušnej dutine. Jej šteniatka neboli ešte vyvinuté, teda neboli životaschopné. Stav bol následok traumy (stretnutie s autom alebo silný kopanec do brucha). Druhá možnosť je pravdepodobnejšia podľa charakteru poranení. Stav fenky bol vážny. Veľká vďaka za jej záchranu patrí MVDr. Adriane Hegedušovej za pomoc, ochotu a bezplatné chirurgické ošetrenie a MVDr. Adriane Dospělovej za následnú pomoc, kým sa dostala ku nám na MAJER.

 
Povaha: 
Bobinka je to najmilšie psie dievčatko, aké si len viete predstaviť. Je až neskutočné ako sa dokázala po tom, čo prežila opäť „postaviť na nohy“ a dôverovať človeku. Miluje ľudí, je bezprostredná, prítulná, hravá a poslušná.

Výborne vychádza aj s inými psíkmi, či fenkami, a to ich na Majeri máme 7 (veľkých, stredných, malých) a v rôznom veku. Je priateľská aj k mačičkám. Foto s kocúrikom sme pridali aj kvôli predstave o Bobinkinom vzraste. Je to drobec do pol lýtok :-) Jej adaptácia v novom prostredí trvala veľmi krátko. V priebehu jedného dňa bola so všetkými kamoška. Je to skvelá fenka, ktorá bude robiť len radosť a prinesie majiteľovi skvelú spoločnosť.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý a bezpečný domov, kontaktujte nás.
Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com