Maxík

Adoptované
Pohlavie: 
pes
Vek: 
2 roky 10 mesiacov
Vek: 
mladý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Kapitán Max hľadá svoj bezpečný prístav

Maxík je mladý 1 ½ ročný psík stredného vzrastu (15 kg) Do útulku sa dostal so svojou mamou ako nechcený od majiteľa, ktorý sa o nich nestaral a nechal ich na opustenom pozemku. Trištrvte roka márne čakal na nový domov nepovšimnutý v útulku ako mnoho tmavých psíkov, kým sa nedostal do dočasnej opatery, kde sa ukázala jeho úžasná povaha. Maxík je anjelik v kožúšku. Je veľmi vďačný, skromný, absolútne nekonfliktný, v dočaske je so psíkom, mačičkami a potkaníkmi bez jediného problému. Ani vonku nemá problém s inými psami, rýpačov si nevšíma a radšej ustúpi. Je veľmi pokojný a vôbec nešteká. Ľudí miluje a najradšej by sa stále hladkal a túlil. K deťom je nežný a jemný. Je inteligentný a poslušný. Pekne chodí na vodítku, na voľno neuteká. K papaniu príde až na zavolanie. Maxík nie je pojašený, je to pokojný psík submisívnej povahy. Má rád prechádzky, kde si v pokoji oňucháva okolie a ležkanie pri svojom človeku. Je veľmi citlivý. Maxík hľadá domov, kde bude členom rodiny, bude ľúbený a bude v kontakte so svojimi ľuďmi a bude mať prístup a spanie dnu. V dočaske sa nachádza v byte, má 100 % hygienické návyky.Na stráženie je nevhodný, zato na canisterapiu áno.
Maxík hľadá ten najlepší domov, kde si bude môcť vzájomne vymieňať lásku.
Max je kastrovaný, očkovaný, pravidelne odčervovaný, zdravý psík, viackrát okúpaný, (čo má rád  :) ) Maxík sa nachádza v DO v Bratislave. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí adopčný poplatok.
 
Povaha: 
úplne skvelá: vďačný, milý, skromný, pokojný, inteligentný, poslušný, priateľský ku všetkým zvieratám, ľudí miluje, je nežný a jemný, nemá teritoriálne, ani lovecké pudy, nie je majetnícky, vôbec nešteká, je čistotný, veľmi citlivý psík, proste pán Dokonalý