Donka

Adoptované
Pohlavie: 
fenka
Vek: 
2 roky 4 mesiace
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
béžový, svetložltý
Veľkosť v dospelosti: 
veľký (28 a viac kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
.

Dona - také meno som dostala. :)

Viete o tom, že Dona je talianskeho pôvodu a je to vlastne skrátená podoba mena Madona? ...čiže to znamená Pani. A poviem vám, ja som teda riadna panička! ;)

K dievčatám z Paciek som sa dostala od našich spoluobčanov, kde som bola živou hračkou, ale keď som povyrástla, tak už som skôr zavadzala...a tak som tu. Teda, teraz som v skvelej dočaske, kde moja dočasná panička so mnou pracuje a dáva mi veľa lásky - ako mi bude dávať aj moja budúca rodinka. :)

Teraz už mám okolo dvoch rokov a už nie som taká plachá a nešťastná, ako ma vidíte na niektorých fotkách. Zo začiatku som bola v KS naozaj veľmi plachá, ale potom som sa oťukala, s babami som sa bláznila ostošesť, ale keď boli baby v práci a my sme boli v KS sami, tak som veľmi plakala... ale už mi je fajn, už mám spoločnosť skoro stále.

Akurát, že chlapov sa stále trošku bojím a tam treba viac času. Už to chce len ozajstnú rodinku, ktorá by bola moja! Nie, že by mi bolo teraz zle (je mi super), ale viete, každý chce predsa to svoje miestečko... každý chce niekam patriť.

A ja chcem, aby mi patrila rodinka, ktorá má už nejaké tie skúsenosti so psíkmi, aby som s nimi bývala v bytíku/domčeku, aby sme spolu chodili na výlety, ale aj leňošili pred telkou. :)

P.S. - Ak máte už psíka, tak s tými som okej, ale vedzte, že psie slečny si vyberám, veď viete ako. ;)

---

Donka už dva roky čaká na jej vysnívaný domov... a stále nič.
Stále nikto. :(
Naozaj sa Donka nikomu nepáči?
Nikto jej nedá šancu?


Áno, nie je to najmenšia fenočka, ani nie je nejaké exkluzívne plemeno (Dona je čistokrvný mix, haha), ale lásky dokáže dať toľko, že až! :)