Egon

Adoptované
Pohlavie: 
pes
Vek: 
2 roky 4 mesiace
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
veľký (28 a viac kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
.

Ahojte moji budúci kamaráti, volajte ma Egon!

Mám zhruba 2 roky, okolo 30 kilov a už som si veru čo-to prežil... :-/ Takto Vám poviem, jedného "krásneho" dňa sa ma "majiteľ" zbavil, no ja som ho vždy vyčkával pri ceste.

Chodili za mnou však len iní ľudia a ja som im neveril, vrčal som a utekal ďalej. Postupom času som sa skamošil, vždy mi nosili pri moje vtedajšie bývanie (ej kej kríky a stromy) piškótky, granulky a vodu, až som nakoniec so sebou nechal manipulovať aaa tak som sa vlastne dostal sem.

A som fakt rád. Vonku to nebolo bohviečo. I keď aj moje správanie k druhým psom nie je bohviečo. Vlastne je to také, že ja môžem byť u niekoho jedine ako jedináčik.

S ľuďmi problém nemám, ľudia sú fajn, ale druhé zvieratá veru nemusím. Preto si aj hľadám niekoho zodpovedného, niekoho, kto by sa vedel so mnou zahrať a zároveň mi určiť pravidlá a učiť ma novým veciam. Niekoho, kto má dobré ploty a nebude mu vadiť, že pri venčení budeme mať intímčo - bez druhých zvierat. :)

Hm, toto je celkom dosť depresívny popis o tom, čo som si prežil a že to zanechalo nejaké následky, ale inak som naozaj dobrý psík. :D

Mám rád ľudí, rád sa učím a myslím si, že si aj zaslúžim konečne nejaký ten skvelý domov.
Lásku viem dať aj za 5 psov, tak nie je problém ani v tom, že budem jedináčik. :)

---

Egon "oslávil" rok u nás. Celý rok bez žiadneho záujemcu.

Vieme, že to môže byť aj tým, že Egon nemá rád všetko živé (okrem ľudí), čiže by musel byť ozaj iba ako jedináčik... ale určite tam niekde je taký človek, ktorý by bral práve takého parťáka.

No stále sme ho nenašli, stále sa neozval.

A Egon stále čaká a čaká...