Zuzka

Adoptované
Pohlavie: 
fenka
Vek: 
7 rokov 4 mesiace
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Bišónik
Farba: 
biely
Veľkosť v dospelosti: 
malý (do 11 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
.

Rozkošná tučná šišatá bišonka a ešte aj vysmiata zo života... to si možno o mne povie pár ľudí, ale skutočnosť je trochu iná. :/

Síce som rozkošná tučná šišatá bišonka, ale to je tak všetko. Šťastný život som mala, to áno... ale možno len pár rokov. Teraz, keď už som v bezpečí, už vám môžem povedať môj príbeh.

Ťažko povedať, kedy presne sa to tak začalo kaziť. Moja stará pani už začala byť taká iná. Ale stále nás (mňa a Mišu) ľúbila... ale bola iná. A ani nevládala. Už sa pomaly ledva postarala sama o seba a tak čoraz častejšie k nám chodila jej dcéra s mužom.

Tí nás však až tak radi nemali...dokonca asi ani našu pani. Nevyjadrovali sa o nás pekne a vadilo im starať sa o nás. O pani a aj o nás. A tak raz, keď išli venčiť Mišu, tak sa vrátili bez nej! Veľmi som sa zľakla.

Odvtedy som Mišu nevidela... až potom som sa dozvedela, že ju "na tajnáša" uviazali pred karanténnou stanicou. To bolo teátro, keď sa zistilo, že kto to spravil. Vtedy im povedali, že sa chcú zbaviť aj mňa.

Že majú čas do dvanástej! ...a to spolu volali ráno. Našťastie sa však našla jedna skvelá dočaskárka, ktorá ma prijala. Bohvie, ako by som inak skončila... :/

A tak som teraz tu a hľadám si miesto. Domov.

Mám zhruba +- okolo 7 rokov, žila som s fenkou v byte, takže by som mala byť znášanlivá aj s babami... :)