Zázračný Kubíček -spoznaj ho a zamiluješ sa :-)

Pohlavie: 
pes
Vek: 
4 roky 1 mesiac
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
hnedý
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Kubko sa našiel pred 6 týždňami, túlajúc sa v meste Želiezovce. Bol hlásený slečnou, ktorá ho ľutovala a tak sa Kubko dostal do odchytového koterca. Kubino je úžasný havinko, kľudný, priateľský, podá vám labku, pamlsok si pýta s tlieskaním predných labiniek :-) A ten jeho úsmev je proste neodolateľný:-) Má rád vodu, vegetí si v nej ako vo wellness centre :-D K ľuďom je priateľský, so psami väčšinou tiež OK, mačkám tiež neubližuje. Na vodítku ide krásne, trošinku potiahne len občas ak zacíti nejaký pach ktorý ho záujme. V koterci tíško čaká, väčšinou spinká v búdke. Kubko je stredného vzrastu, cca 4 ročný, vhodný kľudne aj k starším ľuďom, ktorý túžia po spoločníkovi, ktorý si ich vždy vypočuje a poteší so svojou milou povahou.
Priznám sa, že sa o neho bojím. Je to zlatý havinko, no nebudem si klamať, je to výzorom typ psíka, ktorý môže v útulku čakať roky :-( A to ja nechcem dopustiť! Chcem aby koterec vymenil za domov, nie za ďalší koterec v útulku, kde by možno strávil aj niekoľko rokov. Pozrite sa mu do očí a uvidíte jeho krásu!

Momentálne sa nachádza v Želiezovciach, okr. Levice. Je očkovaný, čipovaný, odčervený, odblšený. V prípade záujmu píšte prosím na novosadmonika3@gmail.com. Ďakujem pekne!
Povaha: