AURORA

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
1 rok 2 mesiace
Vek: 
mačiatko
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Aurora je narodená 10.4.2020, odčervená, testovaná na FeLV a FIV, čipovaná, s hygienickými návykmi, vhodné umiestnenie: interiér, aj ako jedináčik, prípadne v páre
Viac jej fotiek nájdete na našom webe: http://mackinmajer.sk/detail/aurora

ŽELEZNIČIARI – tak voláme mačičky, ktoré sa nachádzali medzi 4. perónom a ďalším koľajiskom vlakovej stanice vo Zvolene, kde sa posunujú rušne. V tomto nebezpečnom prostredí sa nachádzali štyri dospelé mačičky a ich 9 mačiatok. Mačatá po minulé roky zväčša končili pod kolesami rušňov až na pár šťastlivcov, ktorých si zamestnanci stihli vziať do bezpečia. Žili v neustálom nebezpečenstve, špine, prachu, umazaní od motorového oleja. Zamestnancom neboli ľahostajní, hľadali pre nich pomoc, a tak sme sa o nich 3. júna 2020 dozvedeli aj my. Odvtedy sme drobcov liečili, bojovali o ich životy a zachovanie zraku. Najmenší z nich – Pendolino vážil len 330g. Neskôr pribudla ešte mamička Bobina s čerstvo narodeným bábätkom. Všetci dostali mená podľa názvov, či prezývok rušňov a vlakov. Domov pre nich znamená bezpečie a skutočne NOVÝ život. Prosíme za ne.
 
Povaha: 
Aurora si rada pokojne pradie v náručí človeka a vôbec nie je bojazlivá. Je to vyslovene mačiatko na mojkanie a svojmu novému majiteľovi dá množstvo lásky a pocit nenahraditeľnosti. Zvyknutá je na kolektív rovesníkov. Farba jej kožúška je strieborná a sem tam sa v ňom vyskytne aj marhuľová škrvnka.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com