Nausika

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
1 rok 9 mesiacov
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
čierna
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
"the blackest black"

Ponúkam na adopciu mladú, cca 2 ročnú mačku.
Je to krásna, pestovaná mačička, ktorá sa ocitla na ulici. Mysleli sme, že niekomu patrí, ale nik sa na inzeráty neohlásil. Vzalo ju teda OZ MačkySOS a hľadáme domov.

Nausika zatiaľ nemala šťastie na domov. 2x ju vrátili! Nebola to chyba ani jej, ani nových majiteľov, skrátka tak to chcel život. Hľadám jej preto do tretice najlepší domov na svete, kde sa na ňu už usmeje šťastie.

Každá čierna mačka sa na slnku leskne do nejakého odtieňa, čokoládového alebo modrastého ako havran...ale Nausika je čierna 100%. Najčernejšia z čiernych mačiek so srsťou lesklou ako lakovaná koža, hustou a hodvábnou. Ak by plemeno bombajskej mačky nebolo také vzácne, stavila by som sa, že je to kríženec práve bombajky.
Má aj 2 "znamienka krásy" - chýba jej posledný stavec chvosta a na ňufáčiku má šošovicu s extra fúzikmi.
Je to mohutná, svalnatá mačka a jej bacuľatú postavu zvýrazňuje aj kratší chvost.

Nausika je sebavedomá a spoločenská mačka. Nebojí sa ani prvý deň v novom prostredí. Ihneď sa spriatelí s ľuďmi aj s prípadným zvieracím kolektívom. Rada sa zahrá či už s loptičkou, laserom alebo robí gymnastiku na škrabadle. Ideálne by pre ňu bolo, ak by sa v novom domove mala možnosť hrať s inou aktívnou mačkou, alebo ak by bola súčasťou nejakého mačacieho kolektívu. Ako jedináčik by to strpela, ale len by sa rozvíjala jej lenivosť a nadváha, čiže uprednostním domov s inou mačkou alebo aktívneho majiteľa.
Inak zariadenie bytu neničí, používa svoje škrabadlá. Na kuchynskú linku chodí, lebo má rada výšky. Miluje tiež pozeranie z okna a isto by ocenila tzv. "mačací balkón" (zasieťovaný balkón).

Ponúkam ju len do interiéru so zabezpečenými oknami sieťkou proti hmyzu.
Odčervená, kastrovaná, FIV/FeLV negatívna.
Podpisuje sa adopčná zmluva (25€).

Volajte/píšte - ak nedvíham, zavolám neskôr.
Whatsapp/0915 436 647
sendi.coco@gmail.com
Bratislava
- dovoz pri serióznom záujme možný.