Fredy

Pohlavie: 
kocúr
Vek: 
3 roky 3 mesiace
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
nie
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Fredy bol odobratý z ulice so zraneniami po celej hlavicke v dôsledku napadnutia inym zvieratom. Po zotaveni z viacerych zraneni sa rychlo udomacnil, pravidelna strava, starostlivost a vela pozornosti z neho spravili uzasneho pritulneho priatela cloveka. Je trošku opatrný ale keď si získa niekto jeho dôveru je úplný maznáčik.
Fredy je cca 3 roky starý kocurik, ktory ma hygienicke navyky, je pritulny a hravy. Je vhodny ako jedine zvieratko do domacnosti, s  inymi zvieratkami si nerozumie ale miluje ludi. Je uzasny spolocnik, miluje sa mojkat pričom hlasno pradie a vzdy chce byt nablizku.
Je kastrovaný, testovaný na FIV a FeLV s negatívnym výsledkom. Hľadá si trvalý domov, vo vnútri, kde ho budú veľmi ľúbiť. Do nového domova pôjde po podpísaní adopčnej zmluvy a uhradení symbolického adopčného poplatku. Nachádza sa v dočasnej starostlivosti v Bratislave a je pod záštitou OZ Pomoc pouličným mačičkám v Bratislave.
Pre ponuku adopcie a bližšie info, prípadne jeho návšteve volajte, píšte.
Povaha: 
Je to pokojný, dôverčivý, prítulný maznák, ktorý miluje ľudí. najradsej sa ulozit na cloveku a hladkať sa, pusinky dávať, rád sa naháňa s oblubenou hrackou