Luna

Adoptované
Pohlavie: 
mačka
Vek: 
1 rok 3 týždne
Vek: 
mačiatko
Farba: 
čierna
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
MALÁ DÁMA

Ponúkam na adopciu väčšie mačiatko (nar. jeseň 2020). Mačička Luna. Zelenooká izbová puma.
Bola spolu so svojim "starším bráškom" Putifarom (samostatný inzerát) odobratá zo záhrady rodinného domu, kde dostávali jesť odpadky, ich srsť bola v zlom stave a rovnako ich zdrav. stav, hladní boli. Nejaký čas jej teda ešte ostane zvýšený apetít, čo však zatiaľ problém nie je, lebo je stále vo vývoji.
Vhodná aj do spoločného domova s Puťom, aj samostatne.
 
Lunka je od staršieho bráška Puťa menšia a má kratší, trblietavo lesklý priliehajúci kožúšok. Chvostík vždy úhľadne stočí okolo tela ako malá dáma. Luna bude aj v dospelosti menšieho vzrastu.
Okrúhle šibalské oči, je zvedavá, motká sa okolo svojho človeka, skúma čo robí, vlezie kde sa dá, má rada schovávačku pod dekou. Do jednej deky si pomäkkúšuje labky a podriapka. Je hravá a využíva k pohybu všetky plochy. Behá po byte za hračkou, skáče, vyskočí na stôl, kuchynskú linku. Pozor na obaly zo zabudnutej ľudskej stravy! Rada ich kradne táto malá huncútka. Jedenie má rada a často ho pýta upreným pohľadom dohora.
Luna nie je rozmaznaná mojkáčka, je to skôr parťáčka na hry a každodenné činnosti. Cudzích ľudí sa bojí, avšak je zvedavá, po čase sa osmelí a vylezie z úkrytu.
 
Odčervená, kastrovaná, vakcinovaná, FIV/FeLV neg.
Len do interiéru, okná zabezpečené sieťkou.
Adopčná zmluva samozrejmosť + adop. poplatok (25€).
Bratislava – v prípade seriózneho záujmu dovoz možný. Nezáväzná návšteva vítaná.
Kontakt: sendi.coco@gmail.com alebo Whatsapp: 0915 436 647