Putifar

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
1 rok 1 mesiac
Vek: 
mačiatko
Farba: 
čierna
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
ELEGANTNÝ PANTER

Ponúkam na adopciu väčšie mačiatko (nar. leto 2020). Kocúrik Putifar. Zelenooká izbová puma.
Bol spolu so svojou "malou sestričkou" Lunou (samostatný inzerát) odobratý zo záhrady rodinného domu, kde dostávali jesť odpadky, ich srsť bola v zlom stave a rovnako ich zdrav. stav, hladní boli. Nejaký čas mu teda ešte ostane zvýšený apetít, čo však zatiaľ problém nie je, lebo je stále vo vývoji.
Vhodný aj do spoločného domova s Lunkou, aj samostatne.

Od svojej malej sestričky je väčší a má mäkkšiu srsť, od polovice chrbta po chvost trochu naježený na pankáča. Je to kocúrik „samá ruka - samá noha - samý chvost“. Štíhly, dlhonohý elegán, trojuholníková hlava ako pravá šelma a krásne zelené mandľové oči. Skutočne pripomína čierneho pantera.
Povahou je Puťo pomalý dobrák. Zdržiava sa vždy tam, kde je jeho človek, pred návštevami sa skrýva.  Hocikde sa vyvalí na zem a svoj kilometrový chvost ledabolo pohodí vedľa tela. Rád leží na holej zemi, obľúbené miesto pod posteľou. Nevyhľadáva podložky ani peliešky, iba jednu deku si obľúbil na pomäkkúšovanie labiek a pazúrikov. Na vyvýšené miesta nezvykne skákať, ani na stôl v kuchyni.
Je veľký jedák, pred ktorým si treba dávať pozor na vlastnú večeru. Avšak svojej sestričke Lunke dopraje a pokojne si od nej nechá zjesť druhú polovicu jedla v miske, keď nie je dosť rýchly. Svojho človeka budí pravidelne rovnakú hodinu pusinkami na tvár a oči. Mojkanie si vypýta sám ťuknutím čumáčika do ruky človeka. Nosenie na rukách ale nie je pre neho. 

Odčervený, kastrovaný, vakcinovaný, FIV/FeLV neg.
Len do interiéru, okná zabezpečené sieťkou.
Adopčná zmluva samozrejmosť + adop. poplatok (25€).
Bratislava – v prípade seriózneho záujmu dovoz možný. Nezáväzná návšteva vítaná.
Kontakt: sendi.coco@gmail.com alebo Whatsapp: 0915 436 647