Choras

Adoptované
Pohlavie: 
pes
Vek: 
9 rokov 7 mesiacov
Vek: 
senior
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Dátum narodenia: 1.3.2012 Choras je psí senior, ktorého sme prijali do útulku od pôvodných majiteľov. Aj keď vieme, že veľkého, starého a ešte k tomu čierneho seniora je ťažké adoptovať, ľutovali sme ho, pretože ak by sme ho neprijali skončil by s guľkou v hlave. A prečo? Len pretože niekoho už omrzel.
Povaha: 
Nie je žiadny problémový pes ako by niekto myslel. Je veľký a vzbudzuje rešpekt, no za ten čas čo je u nás sa správa ukážkovo, je priateľský, kontaktný, miluje ľudí. S inými psíkmi vychádza bez problémov. Netúži po ničom inom, len po domove. Vhodný na dvor k rodinnému domu, ale prispôsobil by sa aj bývaniu v byte pri aktívnejšej rodine. Aj keď je starší psík, teší sa dobrému zdraviu a má rád pohyb. Keď je zatvorený v koterci je smutný, no aj tak pokorne znáša pobyt v útulku a dúfa že si ho niekto všimne. Pohladenie 2x denne od našich ošetrovateľov mu je málo, no je to úprimný psík, teší sa aj z toho mála a je vďačný za to že ešte žije.

Pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluv a úhrada adopčného poplatku.

Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho po dohode dopraviť do Česka a ďalej

Kontakt: 0918 799 176

email: pomocpsikomvychod@azet.sk