Bobby Ž.

Pohlavie: 
pes
Vek: 
9 rokov 1 mesiac
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
čierny
Veľkosť v dospelosti: 
malý (do 11 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
nie
Hendikep: 
nie
Jedného dňa sme dostali správu, že Bobbyho už majitelia nezvládajú a chcú sa ho zbaviť (nie utratením, ale dať ho niekomu inému)...

Nebudeme o ňom hovoriť, že je to zlatíčko, i keď na niektorých fotkách hádže pohľad najväčšieho neviniatka. Podľa slov majiteľa, Bobby je dosť nervačik, keď má v pelechu maškrtky, takisto keď príde návšteva. Vraj je to tak 50 na 50, buď reaguje dobre, alebo ho jednoducho radšej vyvrú, aby zbytočne nechránil majiteľov, aj keď nemusí.

My však nelámeme nad Bobbym palicu. On len potrebuje "tvrdšiu ruku" a bude z neho dobrý psík - avšak určite nie k deťom.

Bobby má 8 rokov, čiže ešte aspoň raz toľko by sa mohol spokojne dožiť. Doteraz žil v byte, má hygienické návyky. Nový domov mu hľadáme s prístupom dnu, aby proste trávil čas so svojimi najbližšími tak, ako bol zvyknutý...

Bytový psík bez nejakých špeciálnych "požiadaviek" na venčenie - taká klasika okoločinžiaková prechádzka mu úplne vyhovuje. Hodí sa do rodiny bez detí, alebo už s odrastenými deťmi. Určite k niekomu, kto má so psíkmi skúsenosti, nie k začiatočníkom.

Bobby potrebuje niekoho, kto mu určí pravidlá a nenechá si "skákať po hlave". 
Povaha: