Útulok

Útulok Skalica
Naše občianske združenie bolo oficiálne zaregistrované dňa 10.11.2010 ako Regionálne centrum Slobody zvierat Skalica. Fungujeme však už oveľa dlhšie, ale mesto nás prestalo podporovať v našich aktivitách, preto sa snažíme touto formou "apelovať" na mesto Skalica, na našich prípadných sponzorov, priateľov zvierat a sympatizantov. Snažíme sa vytvoriť pre zvieratká, ktoré nie vlastnou vinou skončia na ulici, žijú v nevhodných podmienkach a sú týrané, základnú veterinárnu starostlivosť, dočasné ubytovanie a hlavne nové rodiny, ktoré im vynahradia ich doterajšie utrpenie. V našom útulku zdravých psíkov a mačky NEUTRÁCAME, nie sme karanténna stanica, ktorá po cca 30 dňoch zvieratká utráca. 

Zriadili sme pre ľudí a zvieratká aj takzvanú Diaľkovú dočasnú adopciu - pre tých, ktorí nemôžu mať vlastné zvieratko a chcú pomôcť konkrétnemu psíkovi alebo mačičke. 

Stále hľadáme aj dobrovoľníkov, ktorí by boli ochotní si vziať niektorého so psíkov (mačičiek) do dočasnej opatery k sebe domov. Hlavne pre šteniatka, choré zvieratká a v zimných mesiacoch aj pre tých krátkosrstých, ktorí v zime veľmi ťažko prežívajú v útulkových podmienkach. 

Momentálne fungujeme pod názvom OZ Útulok Skalica :). Ďakujeme za akúkoľvek formu pomoci !
Fotografie: 
Mapa: 

Kontakt

Pelíškova 28
90901
Skalica
Okres: 
Skalica
Kontaktná osoba: 
Zuzana Mihová
Telefón: 
Zuzana Mihová - 0902 460 378: predsedkyňa OZ, adopcie psíkov a chod útulku;
adopcie mačičiek - kontakty: sl. Pappová +421 904 249 756, kovalovec@zvieraci-hotel.sk; b.vojtkova@gmail.com; gazikova9@gmail.com
E-mail: 
Číslo účtu: 
0254101266/0900